szeryfns Posted July 16, 2009 Author Posted July 16, 2009 Witam!Ktoś może mi pomóc w identyfikacji tej plomby????Pozdrawiam!!
emes Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 A ja też taką niedawno wygrzebałem-tylko że na Mazowszu-ktoś wie od czego ta plomba?
szeryfns Posted July 17, 2009 Author Posted July 17, 2009 Witam!Dowiedziałem się właśnie na innym forum że jest to XIX - wieczna pruska plomba solna z miasta Schoenebeck.Monogram FWR czyli Król Fryderyk Wilhelm.Pozdrawiam!!
decha Posted July 24, 2009 Posted July 24, 2009 Witam.Też taką niedawno znalazłem. Więcej na ten temat można znaleźć na:http://ostfalen.info/plomben8.htm
motokrys10 Posted May 23, 2015 Posted May 23, 2015 druga strona stan idealny wykopałem też kilka kul muszkietowych boratynek prusaków i takich spłaszczonych ołowianych kul jak po lewej
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.