Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

algor

Forum members
 • Content Count

  271
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. http://allegro.pl/boratynka-koronna-1668-brzesc-r7-piekny-unikat-i1814260312.html Na moje fals - ale niech się znawcy wypowiedzą.
 2. http://www.poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=59&t=84182 zapytaj autora tematu o możliwość wykorzystania zdjęć.
 3. mój błąd, falsów było = 4,3%
 4. A ja wczoraj z ciekawości policzyłem swoje te które dałem radę określić: K= 78 = 37,3% L= 122 = 58,3% F= 9 = 0,4% Coś mało falsów wyszło.Pewnie dlatego że biorę falsy za oryginały. A może dlatego, że gorzej się zachowują i są w grupie denatów"? Nie miałem racji z tym 1%, kilku dniach już rozróżniam dużo więcej. Wykresy mogłeś w słupkach zrobić, kołowe są be.
 5. niestety mój aparat nie radzi sobie ze sztucznym oświetleniem, te foty co chciałeś wyślę w niedzielę dopiero
 6. i jeszcze... , brak tarczy to zawsze Wilno?
 7. Mamy jakieś problemy z komunikacją :) Ja mam kłopot z rozróżnieniem tylko tych z HKPL, czyli tak jak pytałem : Wilno - Brześć - Malbork i to w latach 65,66,67. W życiu bym nie pomyślał, żeby zwracać uwagę na to czy jeździec ma siodło pod sobą czy nie :) A te boratyny co Ci wysłałem to jest właśnie ten 1% o którym piszę:) A i tak pewnie wszystkich to nawet Ty nie zidentyfikujesz :) Pozostałe 99% to tylko do wróżki ... Tak z innej beczki, czy ktoś kiedyś liczył ile ma koronnych a ile litewskich ? Których boratynek było więcej ? Wśród forumowiczów jest pewnie kilkadziesiąt tysięcy boratynek. Można by z tego określić z bardzo małym błędem stosunek jednych do drugich. Znajdę czas to policzę swoje.
 8. Czyli 99% wykopków z HKPL nie da się określić mennicy ze względu na ich stan. Teraz rozumiem dlaczego nie mogłem zauważyć różnic. A po co te podcięte ?
 9. Jak się dobrze przyjrzałem to snopek jest. A więc głupoty wypisywałem. Oryginał
 10. Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o boratynki. Nigdy nie zwracałem na nie uwagi.Jednak temat mnie zaintrygował i zacząłem przeglądać swoje. Niestety niewiele było czytelnych :( Zrobiłem fotki i wysłałem. Ale mam pytania... 1.Jak odróżnić Wilno - Brześć - Malbork ? 2.Czy ta boratynka z mojej fotki to fals? Inny orzeł, brak snopka na klacie.Jednak wykonanie całkiem całkiem.No i mam 2 takie same. 3.Po co wam podcięte?
×
×
 • Create New...

Important Information