Jump to content

Pro-Digger

Forum members
 • Content Count

  1484
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wpinka Gau Thingplatz Heringsdorf 1 maj 1934
 2. Wstrzymywałem się do tej pory z kupieniem pinpointera ,ale chyba nadchodzi czas żeby to zmienić ,mam nadzieje że nie będzie bardzo drogi ,bo ceny Deusa szybują w górę i to grubo .Nowy soft, nowe akcesoria ,jest niestety i nowa cena.
 3. zasięg Deusa zależy przede wszystkim od rodzaju gleby, od zastosowanych ustawień oraz od użytkownika. " tu sie zgodzę w 100% , a wypowiedzi panów typu FRONT.. co Deusa ledwo musneli lub nawet nie ,raczej obiektywizmu w ten wątek nie wnoszą.I tak skończą na Deusie tylko jeszcze o tym nei wiedzą ;-) Po dwóch latach użytkowania zakochałem się w tym sprzęcie ,i takich jak ja jest wielu ,chyba coś w tym jest.W UK już dawno zrozumieli że warto inwestować w XP ,u nas troche późno ale DeusoMania teź idzie do przodu ,ruszyła niedawno ,kto tego nie widzi ,to nic nie widzi ;-) . Ide obmyć moją bestyjkę bo dziś przez śnieg łykał z głębokości moniaki że hej,polatałem też na statyku ,Deus zasłużył na głaskanko a wy piszcie swoje banialuki dalej ,ja idę go przytulić :-)
 4. U nas to chyba rzadkość na Pomorzu. Włoska korpusówka z czasów 2 wojny Światowej.
 5. Medal Pruski ,Zawody Strzeleckie .Grawer Emil Weigand (*1837-+1906)
 6. ''odróżnić kolorek od pozostałych'' To trochę mało; jak się chodzi z terrą, to bez większych kłopotów identyfikuje się metale miedziane, srebra, oraz alu/ołów. Jak ktoś się uprze to i wielkość rozpozna. " Widzisz pisałem ogólnie ,że jest łatwo odróżnić kolorek od wzbudzania się i innych dzwięków w TRYBIE FULLTONES jak np minerały, czy musiałem naprawdę precyzować jaki kolorek ? po co łapać za słowa I co znaczy bez większych kłopotów" ? To wiesz co kopiesz czy nie ? Bo ja mogę przypuszczać ,co jest pod cewką i na jakiej głębokości ,nawet nie patrząc na wyświetlacz .Zawsze byłem za tym aby kopać wszystkie kolorki również wyczuwając rodzaj metalu ale nie wczuwam się w domysły ,bardziej staram się wyłuskiwać kolorki z żelaza i śmietnisk, lub takich pól właśnie czesanych takimi wolnymi terrkami gdzie mnóstwo fantów zostaje pominiętych. pozdro mistrzu
 7. Chodzilem wczesniej z Euroace,teraz mam Deusa i nie zgodze sie ze FullTones jest dla rzeznikow :-) Latam tak od roku ,często nawet po 7-8godz i jakos dzwieki mnie nie męczą,w dodatku jest bardzo łatwo odróznic kolorek od pozostałych dzwiekow ,wrecz nie da sie pomylic takich dzwiekow ze wzbudzaniem, nawet na max podkreconych ustawieniach .Do ID wystarczy sam dzwięk chodz czasem zerkam na ekranik aby sie upewnić .
 8. 1/96 talara 1689r I.L.A , Karol XI Pomorze Szwedzkie
×
×
 • Create New...

Important Information