Witam! Bardzo proszę o identyfikaację tej torby. Wygląda ona na bardzo starą, w dodatku jeszcze te guziki i ajemnicza pieczęć". Jeśli jest taka potrzeba to wraz z następnymi zdjęciami mogę dodać jej wymiary.Na guzikach są orzełki(podobne do tych z monet).
Question
EAGLE11
Witam!
Bardzo proszę o identyfikaację tej torby. Wygląda ona na bardzo starą, w dodatku jeszcze te guziki i ajemnicza pieczęć". Jeśli jest taka potrzeba to wraz z następnymi zdjęciami mogę dodać jej wymiary.Na guzikach są orzełki(podobne do tych z monet).
17 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.