Jump to content

Zlot Militarny Gostyń 2009


Recommended Posts

Posted
http://www.strefamilitarna.info/index.php?id=21 Zapraszam w zeszłym roku było super w tym roku 17-19 lipca w Podrzeczu koło Gostynia w Wielkopolsce
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply
Posted
To brzydki zwyczaj podawania linki do jakiejś innej strony informującej o wydarzeniu i wykpiwaniu się jednym zdaniem. Zapoczątkował go kolega Jazlowiak i juz raz zwróciłem mu na to uwagę, ale ponieważ staje się to powoli nową świecką tradycją, a ja jestem stara konserwa i niekoniecznie lubię nowe tradycje, to proszę rozwinąc temat albo wątek wyląduje w koszu
Posted
Gwoli rozwijania tematu przekleję informację o programie, zainteresowane G.R.H. zapewne pakują ostatnie plecaki, ale potencjalni widzowie mogą dzięki temu nie zrywać się skoro świt.
Piątek:

do 15.00 budowa obozowisk (w godzinach 9.00 do 14.00 dostępna koparka)
16.00 Apel rozpoczynający Zlot oraz prezentacja uczestników
17.00 pokaz kawaleryjski (Mała Arena)
17.30 pokaz artyleryjski (Mała Arena)
18.00 przejazd pojazdami historycznymi do Bazyliki Świętogórskiej/ zwiedzanie obiektu/ postój pojazdów na Rynku w Gostyniu
21.00 – 23.00 projekcja filmu/ prezentacja materiałów przygotowanych przez uczestników 22.00 Pokaz nocny (Mała Arena)

Sobota:

9.30 rozpoczęcie parady pojazdów i G.R.H. na trasie Podrzecze – Gostyń – Piaski – Podrzecze, planowany powrót do obozowiska 11.30
10.00 otwarcie terenu dla zwiedzających
12.00 inscenizacja „Wrzesień 1939” (Duża Arena)
13.00 prezentacja pojazdów historycznych (Mała Arena)
14.00 inscenizacja „OPL” (Mała Arena)
15.00 inscenizacja „Europa Zachodnia 1944” (Duża Arena)
15.30 pokaz kawaleryjski/ prezentacja uczestników rajdu konnego (Mała Arena)
16.00 pokazy grup rekonstrukcyjnych (Mała Arena)
17.30 inscenizacja „Europa Wschodnia 1944” (Duża Arena)
18.00 koncert (Scena)
22.00 pokaz pirotechniczny (Mała Arena)

Niedziela:

10.00 pokaz artyleryjski (Mała Arena)
11.00 inscenizacja „Włochy 1945” (Duża Arena)
12.00 Konkurs na Ortodoksa Zlotu (Scena) 13.00 prezentacje sprzętu wojskowego (Mała Arena)
14.30 – 15.00 apel kończący Zlot – wręczenie wyróżnień dla GRH i kolekcjonerów
od 16.00 – likwidacja obozowisk
Posted

No i temat się rozwija, to dam link do fotek :)
http://www.exploracjawielkopolska.fora.pl/viewimage.php?i=535
Na foto historyczny" strzał z prawosławnej".

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information