matrix14xxx Posted July 14, 2009 Author Posted July 14, 2009 WitamMosiężny z orłem który ma orła na piersi.Kto nosił?Kiedy?
Gniewkos Posted July 14, 2009 Posted July 14, 2009 Pruski, mam podobny urzędniczy... wpadnie 8.4 to będzie wiadomo!pozdro!
8total4 Posted July 14, 2009 Posted July 14, 2009 Pruski urzędniczy, uzywany także przez urzednikow wojskowych..Wzór z drugiej połowy XIXw, ale wczesny, starszy"..Orzeł cesarski wprowadzony po 1871r..pozdrawiam!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.