Jump to content
  • 0

Pocisk ale od jakiej broni?


Navigator

Question

Posted

Wydaje mi się że pocisk ten został wyjęty z łuski a nie wystrzelony bo nie posiada charekterystycznego gwintu od lufy. Lecz mogę się mylić.

13 answers to this question

Recommended Posts

Posted

Wydaje mi się że pocisk ten został wyjęty z łuski a nie wystrzelony bo nie posiada charekterystycznego gwintu od lufy. Lecz mogę się mylić.

Posted
Słyszałem już multum teorii o różnicach tych pocisków i jak się później okazuje to w zależności od producenta posiadają te same cechy.Przeglądając zdjęcia zachodnich trafia się tak samo na radełkowane jak i nie więc to raczej słaby argument w identyfikacji...
Posted
Równie dobrze może być to: http://www.municion.org/12_7/12_70x108.htm
Nawet nie próbuj dochodzić od którego to bo są identyczne i się praktycznie nie da:)
Posted
Jest różnica pomiędzy pociskami produkcji ze wschodu i z zachodu. Na pociskach z zachodu w miejscu zagniecenia łuski jest wtoczenie z radełkowaniem na sowieckich tego nie ma.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information