cmil Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 Witam na fotrumPrezentuje dzisiejsze znalezisko zastanbawiam się czy to nieśiertelnik czy tylko zwykły kawałem blaszki.Znalezione przy ziemiankach z okresu I wojny światowej.
8total4 Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 zdecydowanie pruski niesmiertelnik.widać u góry: I - infanterie R ? jeżeli R- regiment.. ponizej część nazwiska właściciela blaszki, niestety ucięta.pozdro!
Question
cmil
Witam na fotrum
Prezentuje dzisiejsze znalezisko zastanbawiam się czy to nieśiertelnik czy tylko zwykły kawałem blaszki.
Znalezione przy ziemiankach z okresu I wojny światowej.
1 answer to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.