Lorus Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 Witam, jak się nazywa takie maskowanie. Pozdrawiam
Kuba_70 Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 Po angielsku ten wzor to rain drop (kropla deszczu).pozdrawiam
Lorus Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 Dzięki, kto go używał?. LWP i NRD, ktoś jeszcze ?. Pozdrawiam
Kuba_70 Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 http://camo.henrikc.dk/index.asppolecam ta strone.pozdrawiam
Question
Lorus
Witam, jak się nazywa takie maskowanie. Pozdrawiam
5 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.