Czlowieksniegu Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 Za mało kawy wypiłem czy może za dużo? A może deja vu? Przecież już raz była ta klamra i padła odpowiedź...Rosyjska klamra szkolna, z tego co pamiętam.PS A jaki był problem, aby dokładnie zatytułować wątek? Przecież widać, że litery to nie arabskie robaczki....
Question
maniek030685
powiedzcie mi panowie kogo to
1 answer to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.