kjfg Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 Czy dobrze kombinuję, czy to moze zawieszka do kozackiej szabli?
bjar_1 Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=652135#838778
sławek1989 Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 Było ostatnio na forum, bjar1 prosił o id. To jest z okresu napoleońskiego,klamerka od szabli czy jakoś tak nie przypominam sobie dobrze.
Question
kjfg
Czy dobrze kombinuję, czy to moze zawieszka do kozackiej szabli?
2 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.