JohnnY963 Posted July 11, 2009 Author Posted July 11, 2009 to jedna z tych mission impossible", jednak być może ktoś akurat gdzieś to widział/ma ....wydaje się, że są na niej 'charakterystyczne' dwa punkty/gwiazdki (u góry)oczywiście druga strona wytarta na maxa.
Graudenz 18 Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 mi to raczej wygląda na guzik ;)Zrób dokładniejsze zdjęcie napisów
JohnnY963 Posted July 11, 2009 Author Posted July 11, 2009 :-) lepszych się nie da, nic się nie da już rozczytać :-)faktycznie teoria o guziku pewnie jest trafna :D
eljot1974 Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 witamguzik-posiadam niemal identyczny w ciut lepszym stanie pozdr.
8total4 Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 guzik eksportowy, zapewne brytyjski, cywilny z poczatku XIXw.ucho było oblewane/lutowane cyną.pozdro!
8total4 Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 eljot1974: twoj guzik to Prusak, spod sztancy Asmann un Sohnne.Cyiwlny lub wojskowy, mniej-wiecej połowa XIXw i wzwyż.pozdro!
eljot1974 Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 dzieki 8total4 ,przy okazji dowiedziałem sie cos o moim guziołku.Wydały mi sie identyczne.Pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.