Jump to content

moneta do id / dla odważnych


Recommended Posts

Posted

to jedna z tych mission impossible", jednak być może ktoś akurat gdzieś to widział/ma ....
wydaje się, że są na niej 'charakterystyczne' dwa punkty/gwiazdki (u góry)

oczywiście druga strona wytarta na maxa.

Posted
eljot1974: twoj guzik to Prusak, spod sztancy Asmann un Sohnne.
Cyiwlny lub wojskowy, mniej-wiecej połowa XIXw i wzwyż.
pozdro!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information