Fox333 Posted July 11, 2009 Author Posted July 11, 2009 Jak na razie bez sygnatur , będzie czyszczony dokładniej może coś wyjdzie na ostrzu. Proszę o id.
Fox333 Posted July 11, 2009 Author Posted July 11, 2009 Jak na razie bez sygnatur , będzie czyszczony dokładniej może coś wyjdzie na ostrzu. Proszę o id.
nexo Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 Miałem swojego czasu bardzo podobną finkę. Moja nie miała tylko jelca z tworzywa, a w całości ze stali. Poza tym ostrze jak i rękojeść bardzo podobne.Wydaje mi się, że to jak najbardziej finka ZHP - mniej więcej z lat 60-tych. Lilijki wcale nie musi na niej być, miały ją dopiero późniejsze.
Question
Fox333
Jak na razie bez sygnatur , będzie czyszczony dokładniej może coś wyjdzie na ostrzu. Proszę o id.
12 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.