koppelmann Posted July 11, 2009 Author Posted July 11, 2009 Witam, posiadam taką blaszkę: 2./schw.SS-Art.Regt.; czy poprawnie interpretuje ten skrót, jako 2 bateria ciężka pierwszego regimentu artylerii SS.Pozdrawiam
beaviso Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 Poprawnie interpretujesz, to druga bateria pułku artylerii ciężkiej (bez numeru - pierwszego). Poszukiwacz bunkrów" tylko błędnie zamieszał.M.
koppelmann Posted July 11, 2009 Author Posted July 11, 2009 Bez numeru tzn. pierwszy pułk, czy nie możemy ustalić numeru pułku?
koppelmann Posted July 11, 2009 Author Posted July 11, 2009 Witam, posiadam taką blaszkę: 2./schw.SS-Art.Regt.; czy poprawnie interpretuje ten skrót, jako 2 bateria ciężka pierwszego regimentu artylerii SS.Pozdrawiam
Question
koppelmann
Pozdrawiam
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.