witam panowie,trafił mi się belgijski browning, łącznie z 8 kuleczkami,tylko opcja jest następująca, browning nr1 przestali klepać w 1910, więc mam problem z datowaniem kiedy był używany,1 czy 2 wojna dlatego też podaję bicia z pestek na godzinie 12 PK" godzina 6 *" (gwiazdka) ktoś ma wiedzę kiedy te kuleczki opuściły fabrykę? pozdro
Question
Hebda
na godzinie 12 PK" godzina 6 *" (gwiazdka) ktoś ma wiedzę kiedy te kuleczki opuściły fabrykę?
pozdro
7 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.