trzcinax Napisano 10 Lipiec 2009 Autor Napisano 10 Lipiec 2009 Witam.Natknąłęm się ostatnio na taką o to skrzynie. Szukam informacji typu co to za skrzynia, do czego służyła, z jakiego okresu pochodzi? Zdjęcia robione komórką ale myśle, że wszystko wmiarę widać.z góry dzięki
Catadero Napisano 10 Lipiec 2009 Napisano 10 Lipiec 2009 Z tego, co udało się odczytać to kosmetyczna"!Na pewno były w niej lusterka z rączką"krem do golenia"mydło"orazpłytka elektryczna typu PKZ 80013, 22oV"C.
trzcinax Napisano 10 Lipiec 2009 Autor Napisano 10 Lipiec 2009 moze jeszcze takie zdjecie dam, zeby bylo wyraźniej widać
Catadero Napisano 10 Lipiec 2009 Napisano 10 Lipiec 2009 Chyba nawet nie związana z wojskiem bo mydło dietskoje" czyli dziecięce.C.
coriolan Napisano 10 Lipiec 2009 Napisano 10 Lipiec 2009 Druga - zawartość:Pasta nr 8 - 2 tubyGarnek - 3 /sztuki/Płytka elektryczna - 1 /szt/
Pytanie
trzcinax
Witam.
Natknąłęm się ostatnio na taką o to skrzynie. Szukam informacji typu co to za skrzynia, do czego służyła, z jakiego okresu pochodzi? Zdjęcia robione komórką ale myśle, że wszystko wmiarę widać.
z góry dzięki
6 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.