eeddii80 Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 witampojawily sie ostatnio nowe modele tekneticsa,czy ktos z uzytkownikow posiada model alfa 2000,czyktos moglby sie podzielic wrazeniami tego sprzetu?mam whtesa prizma 3 czy warto zamienic go na teknetisa?za wszelkie sugestie badzo dziekuje.pzdr.
ensiferum3 Posted July 10, 2009 Posted July 10, 2009 Osobiście nie posiadam teknetica'a ale mam fisher'a f2 a to ta sama firma robi.Osobiście nigdy bym nie zamienił prizma 3 na alfe 2000.White's to bardzo dobra firma a teknetics to first teksas... no takie moje zdanie.
eeddii80 Posted July 10, 2009 Author Posted July 10, 2009 dzieki enfiserum 3.myslalem ze zamiana bedzie korzystniejsza,nie wiedzialem ze tekneticsa robia w bounty hunterze,dlatego zostaje przy prizmie.pzdr.
Raned Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 Wykrywacze są robione w First Texas gdzie są 3 oddzielne platformy: Fisher, Teknetics i Bounty Hunter.
eeddii80 Posted July 13, 2009 Author Posted July 13, 2009 raned, mam pytanie jak wyglada tenetics w prownaniu do prizma ,czy na monetki i inne drobiazgi mam lepsze parametry?pzdr
Raned Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 Są to wykrywacze w podobnej klasie, Alpha 2000 zasięg na dużą monetę srebrną do 30 cm. Jeżeli chcesz poprawić zasięg to z Tekneticsów polecam Gamma 6000, Omega 8000 lub Tesoro Cibola lub Vaquero. O innych firmach się nie wypowiadam.
adolfinio96 Posted July 19, 2010 Posted July 19, 2010 Panie Raned a czy będzie miał pan w najbliższym czasie na alledrogo na sprzedanie alphy ?
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.