nedved Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 WitamZastanawiam sie nad kupnem wykrywacza smętka HS-3. Proszę o opinie na jego temat. Dopiero co zacznę zabawe z wykrywką i właśnie nad nim się zastanawiam. Czy warto właśnie ten model zakupić?
piotr777 Posted July 9, 2009 Posted July 9, 2009 http://odkrywca.pl/search/index.php?sq=Wykrywacz+Sm%EAtek+HS-3+&ws=txt&id_forum=all&forum=on
Prezes14 Posted July 9, 2009 Posted July 9, 2009 a ja dodam że też zaczynałem z Hs3 i byłem w 100% zadowolony :) Pozdro
kokesh Posted July 10, 2009 Posted July 10, 2009 Spędziłem z tym wykrywaczem niezapomniane chwile ,a gdy go sprzedawałem coś ściskało za gardło . To dobry ,prosty w obsłudze i skuteczny sprzęt, nie tylko na militarkę ,godny polecenia.Pozdro...
festung. Posted July 10, 2009 Posted July 10, 2009 Nie zapomniane chwile znam to uczucie ja go trzymam i nie pogonie nikomu pozdro
Prezes14 Posted July 10, 2009 Posted July 10, 2009 ehhh macie racje panowie. ja mój sprzedać musiałem żeby była kasa na lepszy. ale nigdy go nie zapomnę. najlepsze fanty jak dotąd wyjmowałem właśnie smętkiem ! Pozdro
nedved Posted July 10, 2009 Author Posted July 10, 2009 A jaką cewkę musiałbym dobrać? Rozchodzi mi się o poszukiwanie nieśmiertelników, klamer itp.
Bielkówko Posted July 10, 2009 Posted July 10, 2009 Ja 2 dni temu zakupiłem hs3 na allegro i teraz czekam z wielką niecierpliwością aż do mnie dotrze:) Będzie to tez mój pierwszy wykrywacz:))
Ncx Posted July 10, 2009 Posted July 10, 2009 Witam! Sam zamierzam kupić hs3, aktualnie chodzę z ACE 250, ale to już trochę za płytki sprzęt na moje miejscówki. Dlatego zdecydowałem się dokupić smętka tylko nie umie się zdecydować jaką kupić do niego cewkę, 30 czy 37? Prosił bym użytkowników hs3 o poradę :)
Prezes14 Posted July 10, 2009 Posted July 10, 2009 Jeśli chodzi o głębokie fanty to oczywiście 37 cm ! łapie bardzo głęboko, na militarkę najlepsza. standardowa też nieźle łapie ale z dużą (przynajmniej mi) lepiej się szukało.Lepszego sprzętu dla początkujących na militarkę nie ma. a na drobnicę się nie nadaje, chociaż mi się czasami monetki trafiały :) ale to na standardowej cewce. Pozdro
nedved Posted July 11, 2009 Author Posted July 11, 2009 A jaką cewkę musiałbym dobrać? Rozchodzi mi się o poszukiwanie nieśmiertelników, klamer itp.
festung. Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 Na klamry cewka 30 nie dawaj dyskryminacje na 10 bo znajdziesz tylko płytko zalegające tematy dyskryminacja na 2-3 i lećisz z koksem.pozdro
Prezes14 Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 średnia - standardowa. a ta większa (37cm) to na przedmioty typu hełmy, puszki po maskach itd. Pozdro
emidyk Posted July 30, 2009 Posted July 30, 2009 Witajcie chciaBabym mezowi kupic wykrywacz tylko zabardzo nie wiem jaki prosze o rade interesuje mnie Smetek HS 3 lub Garrett ACE 250. Pozdrawiam
Ncx Posted July 30, 2009 Posted July 30, 2009 Witam! Tak się składa ze posiadam obydwa te wykrywacze i moim zdaniem jeżeli ma to być pierwszy wykrywacz to zdecydowanie polecam ACE 250, bardzo łatwy w obsłudze a jego osiągi są zadowalające. Co do HS-3 to jestem z niego bardzo zadowolony xD jednak jego obsługa nie jest taka prosta jak ACE 250... ale osiągi przemawiają same za siebie xD. Na fotce fanty wykopane z kanarkiem" :DPozdrawiam Ncx.
lechuprg Posted April 9, 2013 Posted April 9, 2013 Czy smetek i salamandra to ten sam wykrywacz? Btw. Ile kosztuje smetek nowy?Czy to dobry wykrywacz na początek przygody ?
krystiano Posted April 10, 2013 Posted April 10, 2013 To dwa różne wykrywacze salamandre robi ktoś z Puław nie pamiętam kto.Hs3 robi pan Smętkowski z Warszawy cena 950zł.dużo użytkowników chwali smętka to pewnie dobry na początek ja osobiście nie używałem.
Miki97 Posted April 10, 2013 Posted April 10, 2013 Witam :)Ja też zdecydowałem się kupić HS3 Smętek :)Teraz muszę czekać tylko miesiąc i wyruszam ze Smętkiem w teren, na obecną chwilę to z kanarkiem śmigam :D Zamówiłem z cewką 30 smętka. Smętek jest polecany przez wiele osób.Pozdro
Dakor! Posted April 10, 2013 Posted April 10, 2013 ja zaczynałem od smętka, teraz biegam z gti 2500. Obiecałem sobie ze nieważne co będzie po gti ale smętka na pewno kupię jako 2 wykrywkę. Jest fantastyczny na militarkę i na początek przygody z wykrywką
Miki97 Posted April 10, 2013 Posted April 10, 2013 A mam pytanieCzy jak będę miał cewkę 30 to znajdę jakiś hełm,bagnet, skrzynie i jakieś większe przedmioty? Czy na tego typu starocie muszę mieć tą jeszcze większa cewkę?Pozdro
Hebda Posted April 10, 2013 Posted April 10, 2013 http://www.odkrywca.pl/wszystko-o-hs-3-smetek,673251.html#673251
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.