Hindus Posted July 7, 2009 Author Posted July 7, 2009 Koledzy - poradźcie jak go oczyścić, rozruszać i zakonserwować?Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!Hindus
herrmateuss Posted July 7, 2009 Posted July 7, 2009 Jeśli stal jest gruba to mozna zanurzyć w fosolu lub na dłuższy czas w CRC 5-56 (lub podobnym) który rozrusza najbardziej zapieczone łączenia sruby itp...
1000WATT Posted July 7, 2009 Posted July 7, 2009 Zdecydowanie odradzam użycie Fosolu!,najwłaściwszym zabiegiem było by zrobienie elektrolizy.Do rozruszania sugeruję użycie Bolla lub WD-40.http://www.radar.pl/Boll-odrdzewiacz-w-sprayu-400ml-10558656/informacjehttp://www.alejahandlowa.pl/tr/produkt/olej-technologiczny-wd-40-400-ml-brwinow_1192284.htmlSaluto!
sławek1989 Posted July 7, 2009 Posted July 7, 2009 Przedmiot po elektrolizie bedzie bardzo ładnie wygladał i proponuje jak przedmowca ja zastosować. Jeżeli zamierzasz zastosować inna metode to lepiej zostawić tak jak jest.
Hindus Posted July 8, 2009 Author Posted July 8, 2009 Przekonaliście mnie – w takim razie będzie elektroliza!Bardzo dziękuję Wam za pomoc!PozdrawiamHindus
bjar_1 Posted July 8, 2009 Posted July 8, 2009 Szkoda, że Ci się taki ersatz" trafił. Większość (chyba) była mosiężnych...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.