Jump to content

Kątomierz strzelecki z wyposażenia mapnika Wehrmachtu


Hindus

Recommended Posts

Posted

Koledzy - poradźcie jak go oczyścić, rozruszać i zakonserwować?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
Hindus

Posted
Jeśli stal jest gruba to mozna zanurzyć w fosolu lub na dłuższy czas w CRC 5-56 (lub podobnym) który rozrusza najbardziej zapieczone łączenia sruby itp...
Posted
Zdecydowanie odradzam użycie Fosolu!,najwłaściwszym zabiegiem było by zrobienie elektrolizy.Do rozruszania sugeruję użycie Bolla lub WD-40.
http://www.radar.pl/Boll-odrdzewiacz-w-sprayu-400ml-10558656/informacje
http://www.alejahandlowa.pl/tr/produkt/olej-technologiczny-wd-40-400-ml-brwinow_1192284.html
Saluto!
Posted
Przedmiot po elektrolizie bedzie bardzo ładnie wygladał i proponuje jak przedmowca ja zastosować. Jeżeli zamierzasz zastosować inna metode to lepiej zostawić tak jak jest.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information