butchcassiddy Posted July 6, 2009 Posted July 6, 2009 Szprychy i nyple w tylnym kole są nieoryginalne (pewnie od M-72). No i raczej nie są aluminiowe:-) Ciekawe co to za ośka... w pierwszej chwili myślałem że to jakaś samoróbka na potrzeby wózka ogrodniczo-złomiarskiego ale ten drobny gwint.... Jak wygląda z drugiej strony? Jeżeli ma tam okragły łeb z wybraniem na płaski klucz to jest to oryginalna ośka od siódemki. Pozdrawiam. Butch.
Yankess Posted July 6, 2009 Author Posted July 6, 2009 ośka to zwykła śruba bo te koła były przy wózku, a co do szprych to magnes się nie łapie ich więc z czego mogą być w przednim są podrdzewiałe a w tylnym nie i są grubsze
Question
Yankess
2
6 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.