Jump to content
  • 0

koła od motocykla ale jakiego?


Yankess

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

Posted
Szprychy i nyple w tylnym kole są nieoryginalne (pewnie od M-72). No i raczej nie są aluminiowe:-) Ciekawe co to za ośka... w pierwszej chwili myślałem że to jakaś samoróbka na potrzeby wózka ogrodniczo-złomiarskiego ale ten drobny gwint.... Jak wygląda z drugiej strony? Jeżeli ma tam okragły łeb z wybraniem na płaski klucz to jest to oryginalna ośka od siódemki. Pozdrawiam. Butch.
Posted
ośka to zwykła śruba bo te koła były przy wózku, a co do szprych to magnes się nie łapie ich więc z czego mogą być w przednim są podrdzewiałe a w tylnym nie i są grubsze

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information