Zwłoka Posted July 5, 2009 Author Posted July 5, 2009 Pierwszy raz sie z takim czyms spotkałem.Macie jakies pomysły
Zwłoka Posted July 5, 2009 Author Posted July 5, 2009 przes ten otwor prawdopodobnie byla doprowadzana jakas cieczhmmm???
Czlowieksniegu Posted July 5, 2009 Posted July 5, 2009 A nie jest to np mniejszy kawałek większego ustrojstwa do spuszczania piwa z beczek/kegów?
Zwłoka Posted July 5, 2009 Author Posted July 5, 2009 moglo by byc w sumie,niezly kieg 35 litrow hahahnie umie znalezc tlumaczenia odnosnie tych bic<help>
Hansdekawka Posted July 5, 2009 Posted July 5, 2009 I dobrze ci przypomina,bo jest to palnik od lampy gazowej.
Zwłoka Posted July 7, 2009 Author Posted July 7, 2009 mowicie palnik do lampy gazowej.Posiada ktos zdjecia.Pozdrawiam
Question
Zwłoka
Pierwszy raz sie z takim czyms spotkałem.
Macie jakies pomysły
9 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.