8total4 Posted July 5, 2009 Posted July 5, 2009 przełom XVII i XVIIIw.przepisz napisy, to się coś poradzi..nie znam się na wizerunkach Świętych, nie mniej jednak napisy po łacinie jakoś da rade przetlumaczyc.produkcja zapewne mennicy rzymskiej.pozdro!
Yankess Posted July 5, 2009 Author Posted July 5, 2009 z jednej strony rozszyfrowałem ale nie jestem pewny m.mariaa na rewersie nie cały a.na_ _ ioatyle co udało mi się rozczytaćczyścić go czy nie? jak tak to w czym żeby nie zniszczyćpozdrawiam i dziękuje
tyfus Posted July 5, 2009 Posted July 5, 2009 wrzuć go może do oliwki na jakiś czas - syfy powinny puścić" a ładna patynka zostanie :)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.