sodomsky Posted July 5, 2009 Author Posted July 5, 2009 Witam kolegów.Co to za przedmiot?Wys/szer. ok.10 cm.Wykonany z żelaza.
sodomsky Posted July 8, 2009 Author Posted July 8, 2009 Dzięki KDB.Jak możesz,to napisz czy to od ogrodzenia polskiego czy niemieckiego(i z jakich lat pochodzi).Pozdr.
Swiety82 Posted July 5, 2009 Posted July 5, 2009 Nie nadużywaj w tytule znaków zapytania i precyzuj nazwę znaleziska. Poprawiam.
sodomsky Posted July 7, 2009 Author Posted July 7, 2009 Witam.I naprawdę nikt nie wie co to za przedmiot.Może jakieś skojarzenia?Pozdr.
Question
sodomsky
Witam kolegów.Co to za przedmiot?Wys/szer. ok.10 cm.Wykonany z żelaza.
5 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.