Jump to content
  • 0

od motocykla opla? i tabliczka


werewolf

Question

13 answers to this question

Recommended Posts

Posted
pablcbr: hehe ale niezla cena ... ;P

honker dzięki za info, jakbyś znalazł jakiś link od podobnej blaszki to daj go tu :)
ukrainski koń ciekawe co robił na pomorzu zachodnim :)
Posted

a co to za znak w takim razie? :]"
Kluczyk od stacyjki motocykla WSK, (i wielu innych polskich motocykli - WFM, SHL itp.) a to symbol WSKi na bocznej ścianie zbiornika paliwa - chyba ciut podobny i myślę że chyba dlatego

Posted
cześć takich blaszek było trochę na forum podobno są na nich imiona koni.pierwsza litera to pewnie będzie b czyli berkut,raczej ukraiński niż rosyjski.pozd.marek

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information