Jump to content

Wpinka i jakas obraczka do ID


Recommended Posts

Posted

Witam!
Ostatnio troche szukałem i mam 2 takie ciekawe rzeczy do ID. Pierwsza z nich to wpinka, napisane ma:
FRIEDRICH DEUTSCHER KAISER"
Wie ktoś może co to za wpinka, a jakiego moze byc okresu, kto ja nosil, za co sie ja dostawalo?

Pozdrawiam!

Posted
No i jeszcze taka jakby obraczka, napisane ma:
VII <orzełek w koronie> 49-27 32 " ( 32 jest pionowo, reszta poziomo)

Sory za jakosc zdjec.

Pozdrawiam!
Posted
A ta obraczka to z jakiego okresu? Wpinka napewno jest fabrycznie" wpinką. Z tyłu jest slad po ułamanej igle i wklesły napis i rysunek taki jak na drugiej stronie.

Pozdrawiam!
Posted
Pewnie kolega Meteor ma rację i jest to kolejna wpinka upamiętniającą śmierć cesarza
Posted

Kiedyś znalazłem takie cudeńko,to Kaiser Wilhelm I (ostatni monarcha niemiecki 1871-1888).To medal upamiętniający,na monecie jest ta sama postać.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information