Mam coś takiego jak na zdjęciu. Wałek z bardzo lekkiego metalu, coś jakby aluminium, albo jakiś inny lekki stop. Widoczne trzy nacięcia, i wytłoczone 4 przetywane linie wzdłuż pręta, co 90 stopni, jakby osie symetrii. Z jednej strony chyba była wklejona miedziana obrączka, zatyczka. Wklejona jakby na smołę. Zastanawiałem się, czy to nie jest puste w środku, ale nacięcia są dość głębokie więc chyba to odpada. Zakładam, że jest pełny w środku. Średnica około 18mm.
Question
SHADOR
Witam !
Mam coś takiego jak na zdjęciu. Wałek z bardzo lekkiego metalu, coś jakby aluminium, albo jakiś inny lekki stop. Widoczne trzy nacięcia, i wytłoczone 4 przetywane linie wzdłuż pręta, co 90 stopni, jakby osie symetrii. Z jednej strony chyba była wklejona miedziana obrączka, zatyczka. Wklejona jakby na smołę. Zastanawiałem się, czy to nie jest puste w środku, ale nacięcia są dość głębokie więc chyba to odpada. Zakładam, że jest pełny w środku. Średnica około 18mm.
Może macie jakiś pomysł? Ja się poddaję...
pozdrawiam
Sebastian
14 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.