IgI Posted June 29, 2009 Author Posted June 29, 2009 Prosiłbym o Id. tych przedmiotów. Klamerka wykopana na niemieckich pozycjach. Wojskowa czy jakaś cywilna, do czego służyła?
IgI Posted June 29, 2009 Author Posted June 29, 2009 I to coś... wiem tylko, że okres Iw.ś. i nic więcej. Jest pozłacana czy mosiężna?
8total4 Posted June 29, 2009 Posted June 29, 2009 drugi emblemat, to granat grenadierski, styl raczej francuski, wykonanie - schyłek XIX/początek XXw.z nakładki na hełm- raczej nie..jakie wymiary??pozdrawiam!
8total4 Posted June 30, 2009 Posted June 30, 2009 obstawiał bym jakieś czako paradne bądź oficerskie, ale głowy nie dam.pozdro!
IgI Posted June 29, 2009 Author Posted June 29, 2009 total już mi pomogłeś, dzięki! :) ale jak masz więcej info, to z chęcią przyjmę ;p wymiary to 5cm długości i w najszerszym miejscu 4cm szerokości ;]
FirstToFight Posted June 30, 2009 Posted June 30, 2009 http://www.drugawojnaswiatowa.ubf.pl/downloads.phpsprawdz tu moze cos dopasujesz z odznak pozdro
Question
IgI
Prosiłbym o Id. tych przedmiotów. Klamerka wykopana na niemieckich pozycjach. Wojskowa czy jakaś cywilna, do czego służyła?
10 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.