Jump to content
  • 0

Klamra, jakieś odznaki?


IgI

Question

Posted

Prosiłbym o Id. tych przedmiotów. Klamerka wykopana na niemieckich pozycjach. Wojskowa czy jakaś cywilna, do czego służyła?

10 answers to this question

Recommended Posts

Posted

I to coś... wiem tylko, że okres Iw.ś. i nic więcej. Jest pozłacana czy mosiężna?

Posted
drugi emblemat, to granat grenadierski, styl raczej francuski, wykonanie - schyłek XIX/początek XXw.

z nakładki na hełm- raczej nie..

jakie wymiary??

pozdrawiam!
Posted

total już mi pomogłeś, dzięki! :) ale jak masz więcej info, to z chęcią przyjmę ;p wymiary to 5cm długości i w najszerszym miejscu 4cm szerokości ;]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information