Jump to content
  • 0

Czy to jest granat???


eurobatek

Question

Posted

Witam,
Przedmiot znaleziony w starym domu na strychu, mógł tam leżeć nawet od II wojny. Nie mam pojęcia co to może być. Długość ok 20cm. Na metalowym elemencie jest napis PST 33.

Proszę o pomoc bo nie chcę się zbłaźnić na Policji jesli to nie jest nic niebezpiecznego.

9 answers to this question

Recommended Posts

Posted
Kurcze-nie mam więcej fotek bo jak zacząłem podejrzewać że to może byc granat to to zabezpieczyłem i juz nie ruszałem.Cały jest okryty tym materiałem więc nic innego tam nie ma.
Posted
Może ktoś by sobie to chciał zabrać? Miejscowośc Oksa-województwo świętokrzyskie. Więcej fotek moge zrobić dopiero za tydzień jak tam będe.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information