Jump to content

Jaki kupic wykrywacz


wsk1991

Recommended Posts

Posted
na militarkę nadają się statyki a nie dynamiki. jeśli już to statyków do 500 zł szukaj traperów ewentualnie trochę dozbieraj i kup hs 3 z dużą cewką - na militarkę bardzo dobry sprzęt. pozdro
Posted
Kolego, teraz to jest dobry czas na sprzedaż nie na kupno wykrywki, poczekaj do zimy, część z kolegów zarobi na nowy sprzęt i wtedy mozna coś fajnego kupić. Ja kupiłem ACE250, rocznego za 450zł a dzisiaj za takie cos trzeba dac 700. Pzdr

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information