michal40 Posted June 27, 2009 Author Posted June 27, 2009 klamra znaleziona na strychu,nie mam pojecia jakie jest jej pochodzenie.Może ktoś wie?
zukuri Posted June 27, 2009 Posted June 27, 2009 chyba ....Wyrażniejsza fotka by się przydała... Na pierwszy rzut oka symbolika zahacza o Hiszpanię. http://www.allegro.pl/item625048564_hiszpanska_klamra.htmlPozdrawiam, Piotr
michal40 Posted June 27, 2009 Author Posted June 27, 2009 O.K zrobię lepsze foto i zamieszcze,ale ona różni się od tej z Allegro.
FirstToFight Posted June 27, 2009 Posted June 27, 2009 http://www.allegro.pl/item669610232_pas_wojkowy_skorzany.html
mietek Posted June 27, 2009 Posted June 27, 2009 http://www.odkrywca-online.com/pokaz_watek.php?id=468269#468277http://www.odkrywca-online.com/pokaz_watek.php?id=485124#485130
EMPAI Posted June 27, 2009 Posted June 27, 2009 Te z linków raz z koroną raz bez.Ta michala40--bez korony.Oba typy zidentyfikowane jako hiszpańskie okresu Franco.Różne formacje ?Różne wzory ?Brak ujednoliconego wzoru ?
michal40 Posted June 28, 2009 Author Posted June 28, 2009 Dzięki serdecznie za wszystkie informacje,na temat tej klamry.Pozdrawiam.
Question
michal40
klamra znaleziona na strychu,nie mam pojecia jakie jest jej pochodzenie.Może ktoś wie?
9 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.