foxo2 Posted June 27, 2009 Author Posted June 27, 2009 Poszukuje wszelkich informacji o tych bunkrach.
foxo2 Posted July 3, 2009 Author Posted July 3, 2009 Postaram się wyjasnić te obiekty znajdują sie na terenie kolejowym pomiędzy torami. Prawdopodobnie pełniły role magazymów.
spid3r Posted August 2, 2009 Posted August 2, 2009 podobny wątekhttp://www.odkrywca-online.com/obiekt-na-olechowie,654921.htmla to jak byliśmy z kumplami wygladało na schronpodobne jest na widzewie jak pojedziesz przy zielpolu ta ulica na wprost przez tory.idac wzdłuz tam starych torów kolejowych w kierunku olechowa znajdziesz stanowiska strzelicze i stare wagony kolejowe
foxo2 Posted August 10, 2009 Author Posted August 10, 2009 Dzięki za namiary na ten bunkier, postaram się jak najszybciej dodać zdjęcia.
Grzebiuszka Posted August 25, 2009 Posted August 25, 2009 W środowisku pod pojęciem unkry kolejowe" znane są kompleksy obiektów w Jeleniu-Konewce k. Spały oraz Cieszyna-Stępina k. Strzyżowa. Dla niewtajemniczonych- to obiekty -schrony dla całego pociągu. Pozdrawiam, Grzebiuszka
foxo2 Posted August 27, 2009 Author Posted August 27, 2009 Dziękuje za informację i przepraszam za nieścisłe nazewnictwo. Pozdrawiam.
ghost the dark Posted September 16, 2009 Posted September 16, 2009 Jak się orientuje to jest przy stacji naprawczej pociągów prawda.
foxo2 Posted November 20, 2009 Author Posted November 20, 2009 Bunkry o których mowa to w rzeczywistości schrony typu LSR. Przepraszam za błędne nazewnictwo dopiero od niedawna ma kontakt z profesionalną ekipą dzięki której dużo się nauczyłem.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.