Skocz do zawartości

Njagłębiej zakopane fanty znalezione Rutusem PROxima


peter l-ca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Proximę mam już miesiąc a to 3 wypad dopiero z nią i mój największy w życiu dołek.
Nie miałem miarki ale był głęboki na długość szpadla + łokieć
Na samym dnie była Aluminiowa miska(pod nią jakieś cywilne szpargały ) gleba piasek ,sygnał był dość wyraźny przez pewien czas myślałem że kopie w jakiejś obręczy a tu takie zdziwienie i to na dynamiku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

75cm na szturmówke, w takim razie wszyscy nagle by zmienili wykrywki i odstawili swoje minelaba , white's i inne. Raczej była jak juz to płycej i poprostu obsuneła sie z czescia ziemi głebiej

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nie czytacie dokładnie o co chodzi albo autor postu robi sobie jaja... Założę się że szturm mógł wyjść na 75 cm ale po wydobyciu tego baniaka i włożeniu cewki w dziurę... Bo wątpię aby rustu czy inny wykrywacz byłby taki czuły a jakby był to współczuję Ci kopania bo na statyce w takim przypadku z taką czułością kopałbyś igły i szpilki i inne drobne odłamki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego odpowiem Ci za michala xD bo to moj i jego dolek byl. Proxima niestety plytsza byla. Na dynamiku nie wykrywala nic. Wiadomo dynamik nie do militarki a ja wole kolor to na dynamiku chodze. Na statyku dawala slaby sygnal. W5900 jest troszke glebszy ale wymienkal na kolorek. Znaku rownosci bym nie postawil xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 7 months later...
  • 4 months later...
To jest tak ze bedze wtedy rozległy sygnał od + do - nie bedzie jednostajnej cyfry albo obszar na którym wykrywacz bedzie piszczal bedzie spory lub podłuzny ale o tym juz bylo pisane we wczesniejszych watkach pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem taką rzecz,był sygnał więc kopie.wykopałem gwożdzie drut,gdzieś do kolan, nadal dalej sygnał, dalej kopiąc drugie tyle wyskoczyła podkowa, a jak by po drodze były jeszcze inne fanty głębiej to bym kopał ze dwa metry ,

dołek i dołek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie