Skocz do zawartości

Rower WH


R51

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

A dla tych ciekawych, czy podczas I wojny Niemcy posiadali rowery fotka której nie trzeba komentować, ciekawszy jest podpis pod zdjęciem opisujący stan polskich dróg - niewiele się zmieniło od 1915.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werwolf ja mam taki zestaw w swoim rowerku , mi się wydaje że jak jest torpedo firmy torpedo to w zestawie powinny być dwa klucze haczykowate bo jednym nie rozbierzesz torpeda .
śrubokręt widziałem ze znaczkiem wanderera płaski jak klucz z
podłużnym otworem , oliwiarkę widziałem taką jak moja tylko miała znaczek wanderera i kolunio chciał 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wander - dobry pomysl z tym zaparkowaniem pojazdu na helmie, trzeba wyprobowac..
A tutaj zestaw do psucia czolgow czyli prawie gotowy rower ppanc, trzeba jeszcze pare rzeczy wymienic (np tylni blotnik) i troche uzupelnic (lampa itp) ale juz sie nadaje. Jakby ktos mial jakies pomysly albo uwagi co mu jeszcze zrobic.. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ataka rowery durkopp były produkowane dla WH , MK ma książkę i może to sprawdzić dokładnie bo ja zaglądałem tam dawno.
Jeżeli chodzi o numery to były to numery przypisane w jednostce i powinien być znaczek oddziału lub dywizjonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie