Skocz do zawartości

Książka Lasy i Ludzie" Langer Marian.


vis1939

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,poszukuje od roku bezskutecznie książki Lasy i Ludzie" autor Langer Marian,jeśli ktoś mógłby mnie naprowadzić gdzie można by ją dostać lub ktoś chciałby się jej odpłatnie pozbyć to chętnie przygarnę.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ją mam, ale nie udostępniam, bowiem jest już zszargana i odkleiły się kartki. Nie nadaje się również do sxerowania, bo część tych karteczek została na swoim miejscu, ale na milion % żadna nie uchowa się po xero.Ciężko ją było zdobyć. Tym bardziej szkoda mi jej, ale ta to bywa, gdy książki się pożycza nieodpowiednim ludziom.Życzę owocnych poszukiwań i jestem pewien, że kiedyś gdzieś ją dostaniesz.Ceny się nie przestrasz:))Lookaj na alle drogo. Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje w tej fundacji Radostowa,w końcu daleko nie mam bo to u mnie w mieście,że też człek nie wiedział że takie coś wydają...:D,mam nadzieje że jeszcze wszystkiego nie rozszabrowali.
Dzięki za pomoc panowie,pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
hm,
ponieważ sam wam dałem namiary na ową fundację, na zasadzie szewc bez butów chodzi" od lipca książki p. Langera nie otrzymałem i to pomimo trzech maili i dwóch rozmów telefonicznych. Tydzień temu zadzwoniłem ponownie i jakas pannica zapisała mój adres i obiecała, że książkę wyśle / w co nie wierzę i prędzej sie machnę do Starachowic :)/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie