Skocz do zawartości

Tak mogło być, czyli...


blackdog

Rekomendowane odpowiedzi

...jak Polacy pokonali Hitlera i Stalina

http://free-tv.pl/index.php?option=com_seyret&Itemid=1&task=videodirectlink&id=499

Fajnie się ogląda. Jak myślicie, czy tezy przedstawione w filmiku miały jakiekolwiek szanse realizacji w rzeczywistości ??
:)

PS. jeśli było to niech moderator łeb urżnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To historyjka zbudowana nieudolnie i nie mająca szans w ówczesnych realiach...Bajka dla dzieci :)Pomyślmy logicznie, Japonia była w Osi, w Stanach Zjednoczonych ruch internacjonalistów odnosił sukcesy, trzeba było szoku spowodowanego atakiem Japończyków w 1941r. żeby Stany Zjednoczone przystąpiły do wojny...Rozbawiło mnie w tej historyjce wygranie wojny z Niemcami i ZSRR. Niemcy by już dawno defilowali z Rosjanami w Brześciu, zanim Ameryka przerzuciłaby swoją armię na plażę w Dębkach.. ;))Myślałem kiedyś i dyskutowałem z wojskowym na temat wojny obronnej w 1939r. Wojskowy twierdził że fortyfikację granic trzeba było robić w latach 1927-1937 a nie w lipcu 1939r.,ale to jest temat na nowy wątek. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze losie leca na berlin.... hahahahahaha. pewnie do dzis niemielibysmy pradu w domu,a choroby zabijalyby miasta.loty w kosmos i satelity bylyby w komiksach sf.szkoda ze do moskwy konno niepojechalismy w tym filmie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie