Jump to content

Legionowo


Recommended Posts

Kilka fotek i spostrzeżeń z imprezy.
To co się często rzuca w oczy negatywnego na wielu tego typach imprez miało miejsce również w Legionowie. Odnoszę wrażenie, że impreza zorganizowana została dla hien" z aparatami fotograficznymi i kamerami, a reprezentujących jakieś lokalne media. Dla nich nie ma świętości, dla nich najważniejszy jest ews" i dla jego zdobycia posuną się do wszystkiego, łącznie z zasłonięciem widoku z trybuny honorowej. Nie pomagały interwencje jednego z uczestników rekonstrukcji, są bezczelni i nietykalni. Nie zdają sobie sprawy, co może z nimi zrobić przejeżdżający T-34. Nie istotne dla nich było również to, że na trybunie honorowej organizatorzy umieścili weteranów walk, ludzi mających dzisiaj lat 80-90 i niestety mogli Oni oglądać plecy reporterów i zsuwające się z ich tyłków spodnie.
Wśród kilku fotek umieszczę również szpaler tych hien"

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się że i w Legionowie coś się dziać zaczyna. Czy udało się zaprosić na imprezę pana profesora Wróblewskiego (syn dowódcy oddziału POW wyzwalającego Legionowo w roku 1918)?
Fajnie byłoby też pokazać kiedyś rolę Legionowa w roku 1920: naradę Hallera, Latinika i Żeligowskiego, wymarsz wojsk na Radzymin, ładowanie się do autobusów itp.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information