Jump to content
  • 0

pytanie o skrzynkę i pochłaniacz

michal16

Question

20 answers to this question

Recommended Posts

Skrzynka wygląda na Patronenkasten 15,polskie były niemal identyczne,w polakach uchwyty po bokach posiadaj zagięcie na środku a ta takie posiada,najlepiej sprawdzić bicia między zawiasami górnego uchwytu.
Tradytor twoja to na bank niemiecka patronenkasten 41,poszukaj bić na dole bocznych uchwytów.
Pozdro.

Witam. Sprawdziłem ale nie ma żadnych bić :( kolor który jest w niektórych miejscach to tzw. khaki, więc moje przypuszczenia się sprawdziły , bo również rozważałem między polską od ckm, a niemiecką od Mg .pozdrawiam

jeszcze dodam że jest stalowa i została znaleziona na pobojowisku z bitwy pod Osuchami ( ale z tego co wiem to i polscy partyzanci mieli ckm wz.30 i Niemcy bardzo dużo Mg , poszukam jeszcze lepiej bić . pozdrawiam

mam kompletną niemiecką maskę cywilną w stanie magazynowym i w zasadzie ma taki sam pochłaniacz,tylko w Twoim jest wygięty gwint,numery na pochłaniaczu mam w 100% identyczne,jest tam oznaczenie daty produkcki( '38 ),na moim namalowana jest jeszcze gapa" czarną farbą,i dodatkowe dwa numery też czara farba,na Twoim są chyba starte.
POzdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information