Skocz do zawartości

Ratujmy jezyk polski.


Pablo.wpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
he he, poniekąd masz rację, ale spójrz na to z tej strony, jak jest obiekt do rozbiórki i ogółem jest miejscem schadzek pijaczków??? ja się przymierzałem tylko ale dałem spokój, bo jednak też to nie to... kopać w ziemi a nie w ścianach, a psucie ścian to nie jest odkrywanie historii..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIK niemniej pochwalam twą postawę, gdyż mniemam iż daleko Ci do rozkradania zabytków architektury, a to rzadka rzecz u dzisiejszych wszechobecnych Fanciarzy". Też ostro sprzeciwiam się szabrowaniu opuszczonych nieruchomości,stojących i rozpadających się, resztki dawnych dworów i folwarków, dziś składające się z 4-ch ścian i niczego więcej, spalone i czekające na rozbiór i wyburzenie... aż chciało by się łezkę uronić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego właśnie wielu ludzi straciło zainteresowanie forum odkrywcy.Wieczne pyskówki,czepianie się o potknięcia językowe jak i brak wiedzy w danych zagadnieniach.Wstyd.No ale polak polakowi wilkiem.W kraju i poza krajem.Pozdrawiam 'Idealnych' podobnie jak i 'buraczków'co to własnego języka nie znają i powinno się ich według 'idealnych' banować a najlepiej rozstrzelać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie