Jump to content

Tecnetics T2


terenowiec69

Recommended Posts

Witam,czy ktoś z uzytkowników forum jest posiadaczem ww.sprzetu.Przydałyby się mi jakieś dodatkowe informację np.zasiegi w gruncie,dyskryminacja,szybkość reakcji,pinpoint,reakcja w zaśmieconym terenie.Jak sobie radzi z militarką? Coś więcej o sprzęcie bo generalnie jest mało info.
Dzięki.
Link to comment
Share on other sites

Właściwie to prototyp F75, ładna kolorystyka, bardzo dobry zasięg, świetna dyskryminacja i skuteczność. Wady brak pamięci ostatniego ustawienia, brak podświetlenia i przypadłości F75 czyli podatność na zakłócenia elektryczne, konieczność kopania kapsli od piwa przy ustawieniu na drobne monety typu szelągi. Bardziej mi się podobał niż F75. Wykrywacz bardziej na drobnicę niż na militaria, ale przy odp. ustawieniach też da radę.
Link to comment
Share on other sites

Wcale nie ma mniejszego zasięgu w trybie dynamicznym, to jest prawie ta sama elektronika i cewka tej samej wielkości. F75 może tylko mieć większy zasięg w trybie statycznym, ale czy to się w ogóle da praktycznie używać?
W przypadku obu wykrywaczy są pewne problemy z namierzaniem tak dużą cewką, przydałby się pinpointer, ale ich działanie przedstawia zazwyczaj wiele do życzenia.
Link to comment
Share on other sites

Co ma do tego rozmiar cewki? Oczywiście, że ma większy zasięg w trybie statycznym bo T2 go w ogóle nie posiada:))
A warto spytać chłopaków od militarki czy statyka da się praktycznie używać:)
Zasięg w dynamiku również na korzyść F75 - porównywaliśmy w terenie i przy podkęconym trybie JE na drobnicę w F75, T2 nie ma szans. Z namierzaniem nie ma żadnych problemów, tylko trzeba się przyzwyczaić. Jednak T2 i tak bije na głowę wiele innych sprzętów i do tego ma ładny kolorek;)

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
tyle sie pisze, ze fisher f 75 wariuje przy liniach wysokiego napięcia, w moim przypadku byłem co najmniej 6-8 razy nad liniami nadpowietrznymi wraz z kolegą który ma ten sam sprzęt i musze przyznać, że wogóle nie wariował. ktoś chyba pisał, ze to zalezy od uziemienia słupów.Kolego Raned moze po prsostu złe doswiadczenie z fisherem wynikłalo ze słabego uziemienia tych słupów w miejscach gdzie kolega poszukiwał. Ciekaw jestem opinii innych właścicieli tegoz sprzetu w tej sprawie.
pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

dokładnie albertus 32 tak napisał..
kolego wiem co napisałem, moze inaczej, pytanie- czy ktoś z uzytkowników fishera f 75 zauwazył zakłocenia pracy w swoim wykrywaczu przy liniach napowietrznych, obojetnie czy był 1 raz w takich warunkach, czy razy np. 50
pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information