Skocz do zawartości

Tecnetics T2


terenowiec69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,czy ktoś z uzytkowników forum jest posiadaczem ww.sprzetu.Przydałyby się mi jakieś dodatkowe informację np.zasiegi w gruncie,dyskryminacja,szybkość reakcji,pinpoint,reakcja w zaśmieconym terenie.Jak sobie radzi z militarką? Coś więcej o sprzęcie bo generalnie jest mało info.
Dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to prototyp F75, ładna kolorystyka, bardzo dobry zasięg, świetna dyskryminacja i skuteczność. Wady brak pamięci ostatniego ustawienia, brak podświetlenia i przypadłości F75 czyli podatność na zakłócenia elektryczne, konieczność kopania kapsli od piwa przy ustawieniu na drobne monety typu szelągi. Bardziej mi się podobał niż F75. Wykrywacz bardziej na drobnicę niż na militaria, ale przy odp. ustawieniach też da radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie ma mniejszego zasięgu w trybie dynamicznym, to jest prawie ta sama elektronika i cewka tej samej wielkości. F75 może tylko mieć większy zasięg w trybie statycznym, ale czy to się w ogóle da praktycznie używać?
W przypadku obu wykrywaczy są pewne problemy z namierzaniem tak dużą cewką, przydałby się pinpointer, ale ich działanie przedstawia zazwyczaj wiele do życzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma do tego rozmiar cewki? Oczywiście, że ma większy zasięg w trybie statycznym bo T2 go w ogóle nie posiada:))
A warto spytać chłopaków od militarki czy statyka da się praktycznie używać:)
Zasięg w dynamiku również na korzyść F75 - porównywaliśmy w terenie i przy podkęconym trybie JE na drobnicę w F75, T2 nie ma szans. Z namierzaniem nie ma żadnych problemów, tylko trzeba się przyzwyczaić. Jednak T2 i tak bije na głowę wiele innych sprzętów i do tego ma ładny kolorek;)

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
tyle sie pisze, ze fisher f 75 wariuje przy liniach wysokiego napięcia, w moim przypadku byłem co najmniej 6-8 razy nad liniami nadpowietrznymi wraz z kolegą który ma ten sam sprzęt i musze przyznać, że wogóle nie wariował. ktoś chyba pisał, ze to zalezy od uziemienia słupów.Kolego Raned moze po prsostu złe doswiadczenie z fisherem wynikłalo ze słabego uziemienia tych słupów w miejscach gdzie kolega poszukiwał. Ciekaw jestem opinii innych właścicieli tegoz sprzetu w tej sprawie.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie