Skocz do zawartości

Gniezno i okolice


silver7979

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne forum. Od pewnego czasu mieszkam w Gnieźnie. Pochodzę z małej mieściny, gdzie monetki same wyskakują z ziemi. I tu zaczyna się mój problem...Biegam z wykrywką prawie codziennie bez żadnego rezultatu!!! Mam na swoim koncie prusaka,medalik i tyle:/ Może znajdzie się ktoś życzliwy , ktoś kto zna trochę historię okolic Gniezna i podpowie gdzie się udać i w którym kierunku węszyć. Bo grozi mi pełna depresja:/

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie ma!
Kolego byliśmy z kolegą Roadrunner w Gnieźnie w środę ale na pole nie dało się wyjść, pojechaliśmy na lasy w stronę Bydgoszczy ale totalna kiszka, nie wiem jak pola wyglądają tam gdzie mieliśmy docelowo szukać ale tak jak lasy to faktycznie cienko...

pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Silver7979 w okolicy gniezna jest kilka miejsc wartych odwiedzenia. Jesli kolekcjonujesz łuski mozesz wybrac sie na strzelnice ,jest tez niedaleko poligon slyszalem tez o jakis okopach w lesie ale sprzet nie pozwala mi na glebsze kopanie. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Olas370 według mnie nie do konca przeryty ten teren.Zawsze cos wyskoczy. Co do okopow to slyszalem to od starszej osoby ze byly w czasie I wojny ale czy to prawda trudno powiedziec bylem w tym miejscu i wyszły tylko łuski i jakies kawałki blach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Witam, Panowie, jest prośba, potrzebne są ze dwie piszczałki z operatorem.
Mój kolega ( przełożony z OSP) od roku ględził mi o miejscówkach, zapalił się strasznie i ma wyniki. Parę fajnych miejscówek ( okopy z 1848 roku, trakty leśne - monetki)a najciekawsza jest taka, ze pewien zdziadziały rolnik ( mieszkający z nim po sąsiedzku) zakopał kiedyś z bratem pieniądze na działce, ale zapomniał gdzie, kasa jest jeszcze PRLowska, ale chciałby ją odnaleźć. Daleko do nas nie ma, jakieś 36 km od Gniezna. Jak się dowiem szczegółów to dopiszę.

Czy byłby ktoś chętny ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie