Jump to content

Kołobrzeg 21 marca 2009


Recommended Posts

nie byłem , jedynie widziałem w tvn24 fragmenciki, może to wina kamerzysty ale wyglądało że rekonstruktorzy nie radzą sobie z incenizacjami w warunkach miejskich, zorganizowanie zdobywania portu przypominało rąbankę z 5 metrów, może jakieś uwagi w tym temacie ze strony naocznych świadków...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply
jedna z najlepszych inscenizacji walk Ulicznych jakie widziałem. świetny dobór miejsca, w tle TYLKO ruiny i resztki starych kamienic, i mimo że wśród rekonstruktorów zdarzały sie ewidentne niedoróbki całość sie obroniła! fakt wśród strony polskiej zabrakło silnej ręki i dowództwa, strona niemiecka pokazała profeskę i ładne smaczki i szczegóły.
i nie piszcie że było mało piro i ammo i że dwóch miało nie takie spodnie czy buty!! ważne co się gra miedzy strzałami , czyli to co mówił Miles Davis że cisza TEŻ JEST MUZYKĄ:)
POZDR KAES
Link to comment
Share on other sites

advertus, to nie wina operatora ( nie kamerzysty, bleee ) tvn24 ze walka w porcie była klasyczną popierdółka tylko dla widzów, pierwsza część walk w mieście była świetna i o niej cały czas mówie.
Link to comment
Share on other sites

Na podstawie tego, co zobaczyłem w linku i perspektywy współorganizowania przez kilka lat inscenizacji powstania 1944.

Na plus tzw smaczki, mikro scenki.
Na minus to samo, z czym i my walczyliśmy - barykada przepełniona obrońcami, kolbami można sobie zęby powybijać - tak ciasno. Ale to jest to dopracowania.

Będą lepsze filmy z inscenizacji?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information