Jump to content

Głośnik w Tesoro - skończył się

maras2

Recommended Posts

Wstaw 16/0,25W o srednicy 40mm, rozumiem ze na słuchawkach pracuje jak trzeba, bo nie zawsze przyczyna tkwi w samym głosniku. Moze byc tak,że po wyjęciu wtyku słuchawek gniazdo słuchawkowe nie zwiera i głosnik milczy.

na słuchawkach jest OK. sam głośnik mi działa ale wydaje okropnie zniekształcone odgłosy, pierdzenie, także nie mogę rozróżnić, co mam pod cewką.
To się stało, jak chodziłem w ogromną wichurę po polu, strasznie wiało, prawie huragan i strasznie mi świstało z tych żeberek, pod którymi jest głośnik w wykrywaczu. Chyba mogło coś się stać z membraną, może jest uszkodzona.

No i bardzo dobrze !!!

Po prostu trzeba w drugą stronę - pociągnij ;-)

Te małe głośniczki z membraną z tworzywa sztucznego po prostu czasem przy nadciśnieniu /podciśnieniu mają tendencję do wyskakiwania" membrany z prawidłowej pozycji. Pozostaje tylko kwestia zorientowania się w którą stronę wyskoczyła i podziałania siłą odpowiednią do kierunku wyskoczenia"

pozdrawiam.

zaciągnąłem, aż piasek w ustach...ale dalej pierdzi.
Ja go po prostu wymontuje i zobaczę, o co kaman".
Ale jak już pisałem - gdzie można dostać taki głośniczek. Bo sama wymiana to no problem.
Czasami chodzę bez słuchawek, więc zależało by mi na naprawie tego głośnika. Prosiłbym o jakieś namiary sklepu, który sprzedaje takie tematy.
pozdro

maras napisz do mnie na maila to skieruje odpowiednio zeby na forum nie reklamowac lub najlepiej poszukaj w znanym portalu aukcyjnym pod hasłem głośnik mini" lub odwrotnie są tam takie o którym pisałem 16/0,25 W o srednicach 30,40,50mm napewno sobie dobierzesz
Pozdrawiam i zycze powodzenia, jak znam zycie po odklejeniu go i wypedzlowaniu mieciutkim pedzelkiem oraz sprawdzeniu czy membrana nie jest pognieciona napewno bedzie OK spotkałem sie z tym ,że piasek dostawał się do srodka i głosniczek skrzeczał

• 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information