Jump to content

Głośnik w Tesoro - skończył się


maras2

Recommended Posts

Wstaw 16/0,25W o srednicy 40mm, rozumiem ze na słuchawkach pracuje jak trzeba, bo nie zawsze przyczyna tkwi w samym głosniku. Moze byc tak,że po wyjęciu wtyku słuchawek gniazdo słuchawkowe nie zwiera i głosnik milczy.
Link to comment
Share on other sites

na słuchawkach jest OK. sam głośnik mi działa ale wydaje okropnie zniekształcone odgłosy, pierdzenie, także nie mogę rozróżnić, co mam pod cewką.
To się stało, jak chodziłem w ogromną wichurę po polu, strasznie wiało, prawie huragan i strasznie mi świstało z tych żeberek, pod którymi jest głośnik w wykrywaczu. Chyba mogło coś się stać z membraną, może jest uszkodzona.
Link to comment
Share on other sites

No i bardzo dobrze !!!

Po prostu trzeba w drugą stronę - pociągnij ;-)

Te małe głośniczki z membraną z tworzywa sztucznego po prostu czasem przy nadciśnieniu /podciśnieniu mają tendencję do wyskakiwania" membrany z prawidłowej pozycji. Pozostaje tylko kwestia zorientowania się w którą stronę wyskoczyła i podziałania siłą odpowiednią do kierunku wyskoczenia"

pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

zaciągnąłem, aż piasek w ustach...ale dalej pierdzi.
Ja go po prostu wymontuje i zobaczę, o co kaman".
Ale jak już pisałem - gdzie można dostać taki głośniczek. Bo sama wymiana to no problem.
Czasami chodzę bez słuchawek, więc zależało by mi na naprawie tego głośnika. Prosiłbym o jakieś namiary sklepu, który sprzedaje takie tematy.
pozdro
Link to comment
Share on other sites

maras napisz do mnie na maila to skieruje odpowiednio zeby na forum nie reklamowac lub najlepiej poszukaj w znanym portalu aukcyjnym pod hasłem głośnik mini" lub odwrotnie są tam takie o którym pisałem 16/0,25 W o srednicach 30,40,50mm napewno sobie dobierzesz
Pozdrawiam i zycze powodzenia, jak znam zycie po odklejeniu go i wypedzlowaniu mieciutkim pedzelkiem oraz sprawdzeniu czy membrana nie jest pognieciona napewno bedzie OK spotkałem sie z tym ,że piasek dostawał się do srodka i głosniczek skrzeczał
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information