Skocz do zawartości

Alfabet Urbana !!!!


Moskit1

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj miałem szczęście lub pecha znalazłem książkę !!
I tak się zastanawiam ile w niej prawdy!!! Wiem ze Urban zarobił 100 dolców, ale nie mam pojęcia ile tego wyszło!!!Może ktoś kojarzy !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urban jako ta gęba skompromitowanego reżimu poszedł w odstawkę", a jego żona Daniszewska właśnie zakończyła swoją pracę jako prezenterka Panoramy w TVP2, bo jej wytrzeszcz oczu i nienaturalna drewniana mimika nie wróżyły jej kariery.

Cóz miał robić Urban? Wziął się za handel zagraniczny ale przekonał się, że bliżej mu do almudu" niż do wagi" i wtedy zrobił co to potrafił najlepiej - machną złośliwą książczynę.

Mieszkałem wóczas w Warszawie, która w 1990 wyglądała jak jeden wielki bazar. Nawet na chodnikach pryncypalnych ulic stały łóżka polowe zawalone towarem rozmaity. Wśród nich książki. Dzieło Urbana było obecne wszędzie. Pamiętam kobiety w kreszowych kreacjach nienawykłe do lektury, które jednocześnie szły i czytały Alfabet Urbana.

Sprzedał sporo egzemplarzy i jak mówi, zarobił na czysto 100 tysięcy dolarów, dzięki którym uruchomił tygodnik Nie".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne są teksty poszczegulnych ludzi Mianowicie zacytuje

WRZESIŃSKA Barbara- wspaniała aktorka
Nie spałem z nią nigdy. Nie każdy może to o sobie powiedzieć.
Hehehe Nawet jest Stalin z fajką :)
A wpis jego to powalający


Drodzy Czytelnicy Życzę Wam abyście nigdy nie stali się bohaterami moich książek. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie