Skocz do zawartości

okolice Poznania vol. 7


Sv

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Sv, daj spokój... O zdrówko jak sam nie zadbam, to go raczej nie przybędzie :) Ale Stasiek sprawił mi miłą niespodziankę, wszak dawno grubego srebra nie trafiłem :)
Pozdrawiam kopiących :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jako że z portalem odkrywcy żegnam się definitywnie, wszystkim kolegom przekazuję pozdrowionka a jakby co wieści proszę na pyrkę", maila lub tela przesyłać... pewnie się spotkamy ale na innym forum :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak mówisz, że trza, to trza..., a ja dalej dźwigam swój krzyż:) tym razem jedna z odmian Königgrätz ( druga w kolekcji - jest chyba jeszcze jeden jej typ ), bez dokładnej daty bitwy i nazwy miejscowości.
Sv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Mi wpadł taki guziczek latem jak szedłem siusiu nad Maltą.
Ładnie sobie wystawał i czekał na mnie :)
Jest ktoś chętny na jakieś wspólne wypady na wiosne ?
Dziadek podczas wojny mieszkał w Poznaniu na zagórzu i mówił ze bardzo dużo się działo i na terenie zielonym nad cybiną mam parę miejscówek.
Wie ktoś może czy w Głuszynie były jakieś walki bo na cmentarzu jest grób kilkunastu radzieckich żołnierzy ?
Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
czekamy na dobra pogode,a gdy ta sie pojawi to jazda w teren.mam o tyle dobrze ze moim kierowca i pomocnikiem jest moja pani ktora uwielbia wykopki.niby poznan i okolice przekopane,ale sa miejsca takie ze oko bieleje na to co tam jest,i to w centrum.wystarczy po dobrym deszczu sie przejsc i zbierac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie