Skocz do zawartości

Sovereign GT fanatycy.


Dani

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadaczy Sovereigna GT :)
Nasz wspólny sprzęcik znalazł mi już sporo fantów,
a nastawiam się głównie na monetki. Chodzę po dość zaśmieconych terenach, mimo tego, że słuch mam nie najgorszy i w większości przypadków poprawnie rozróżniam sygnały zdarza mi się kopać złom" (zdaje sobie sprawę, że jest
to nieuniknione). Jakiś już czas zastanawiam się nad wskaźnikiem do naszego maleństwa", wśród moich znajomych nikt go nie ma i trudno mi o obiektywną opinię na ten temat, nie wiem czy sprzęt jest warty zainwestowania 700 zł czy jest to kolejny bezużyteczny gadżet, proszę o komentarz osobę posiadającą taki wskaźnik, z góry dziękuję ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Argentum
Widze jesteś handlarzem nie poszukiwaczem ,i nie wysyłaj mnie do lekarza bo ja ci powiem zebyś się nie spóźnił do przedszkola jak widziałem to kupiłeś se ostatnio karabin na allegro na kulki za 12,90 dobrej zabawy:).
Ps.
Oryginał pisze się przez Y nie przez G
Pozdrówka
sower.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukiwacz he he dobre sobie a czego szukasz pwenie jakis pamiatek po swoim dziadku esesmanie a karabin hmm wiesz ma sie dzieci to sie kupuje a nie oglada innych aukcje i marzy a handlarzem nie jestem tylko sprzedawca :))) i dobrze mi z tym przynajmiej nie mam smietnika w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Bardzo fajne" fanty wykrywa GT, za tydzień ja też będe mógł z nim chodzić:) Możecie mi doradzić czy przyda mi sie wyświetlacz...? (dodam że na moim dotychczasowym ace 250 był dobrym pomocnikiem;) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie