Skocz do zawartości

Sovereign GT fanatycy.


Dani

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Na 250 może i się sprawdza,chociaż jak ją miałem to po pewnym czasie już bez patrzenia na wyświetlacz,a tylko na słuch dałem radę rozróżnić co w ziemi piszczy.Kiedy kupiłem swojego GT to miał już wyświetlacz,który uwierz mi do niczego się nie przydał i po miesiącu poszedł w świat na aledrogo.
Jeśli osłuchasz GT i zrozumiesz co do Ciebie piszczy to nić więcej nie trzeba :)
Nie kupuj wyświetlacza.
Pozdrowienia dla posiadaczy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy uzytkownicy sov GT, dziś pierwszy raz wyszedłem z nim w trase, i nie mam pojęcia jak rozróżniać sygnały (metal który jest blisko gruntu wydaje bardzo silny sygnał i wiem że coś będzie pod ziemią) problem mam z wieloma sygnałami które sa ciche urywają sie itp, nie wiem jak rozpoznać który jest prawdziwy, dzis cały dzien mnie to denerwowało podczas chodzenia po moim ulubionym poletku ;) prosze o pomoc, wskazówki... bardzo byłbym wdzieczny.

Z góry dziekuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w teamie szrek64 ;] Po pierwsze poczytaj na spokojnie ten temacik :
http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=485542#790842
Następnie porównaj ustawienia z tym co koledzy doradzają w tym temacie. Najważniejsza na początku jest cierpliwość - ja też nie rozumiałem o co kaman z tymi sygnałami - teraz jest wszystko super ;] powodzenia i pozdro ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Po przeczytaniu wszystkich rad Kolegów, opanowałem ten sprzęt :) na polu, które kiedyś przechodziłem bardzo dokładnie ja, kolega i inni" znalazłem dużo fajnych rzeczy (monetki, pieczecie, plomby, itp.) dziękuje za pomoc :) Życze udanych poszukiwań :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie