Skocz do zawartości

Powrót C2P


yoony

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Może po prostu PATRON nie dostał pozwolenia na publikację tych zdjęć? Może najpierw mamy wóz obejrzeć w Było nie minęło", może zdjęcia mają być główną atrakcją nowego numeru Odkrywcy", albo właściciel robi tajemnicę z wszystkiego. Ale to tylko takie moje gdybanie niewarte splunięcia :) Prędzej czy później to cudo zobaczymy.
Pozdrowienia dla całej ekipy składającej ten ciągniczek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bynajmniej nie aspiruję do miana wszechwiedzących. Napisałem jedynie to co słyszałem podczas z jednej z imprez reko. Poczekajmy. Sprawa na pewno się wyjaśni. Być może wyjazdy, o któych pisze akagi_FWP, są przyczyną braku zdjęć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z c2p jest sprawa bardzo prosta ...jak na razie z racji trwającego sezonu rekonstrukcyjnego oraz wielu innych spraw jakie zapewnw niedługo zostaną zfinalizowane prace nad c2p nie posunęly się do przodu więc nie ma za bardzo co pokazywać ( mogę wkleić zdjęcia poszczególnych elementów jakie zostały poddane renowacji , ale atrakcyjność tych zdjęć jest niewielka, choć w końciowej fazie zrobią one efekt finalny")), zakończony został remont silnika i skrzyni. Prace zostały przeniesione z BB pod Warszawę i na ile mi pozwalają możliwości czasowe staram się w tym uczestniczyć.

PATRON-FWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
witam, przedstawię poniżej aktualnie zrealizowane odbudowy detali c2p. Zmiana warsztatu zaowocowała również zmianą filozofii prowadzonej odbudowy.
Aktualnie odbudowywane są poszczególne zespoły detali aby po ich skompletowaniu poddać pojazd ostatecznemu i całkowitemu montażowi.


PATRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie