Skocz do zawartości

ranking militarkowców


rabat

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar kupić wykrywke na militerkę. proponuje wpisanie 3 wykrywek od najlepszej według was na militarkę bo czytając wszystkie te posty się pogubiłem jeden pisze że soveregin gt to tylko na drobnice a inny że militarka. ten ranking ma ułatwić wybór po porównaniu innym poszukiwaczą .

1
2
3
jak nie macie pmysłu na 3 punkty to piszcie mniej lub więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołuję kolegów do tego wątku http://www.odkrywca.pl/suvergin-gt-wymiana-doswiadczen,485542.html#485542 zdjęcia dołków mówią wszystko :)

co do gti-z tego co kojarzę to ten sprzęt jednak mimo wszystko jest monetkowy bardziej niż militarkowy.
A salamandra? tu nie mam zdania.
uważam, że
1-sovereign
2-proxima
3-smetek

ale to oczywiście tylko takie moje przemyślenie, bo przecież nikt nie jest w stanie ocenić który jest lepszy, bo wykrywki są do siebie bardzo podobne ;)
no i pamiętajmy - nie tylko zasięg się liczy, bo bez PORZĄDNEJ! dyskryminacji ani rusz!

pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panzerkpfw piszesz sovereign GT i Rutusa proximy - to podobne w osiągach wykrywki"

potem piszesz Odwołuję kolegów do tego wątku http://www.odkrywca.pl/suvergin-gt-wymiana-doswiadczen,485542.html#485542 zdjęcia dołków mówią wszystko :)"

ja tylko skromny niedowiarek jestem. zapodaj zatem link lub foto dolkow po proximie.

co do 1 2 3 to sie nie wypowiem. mialem w zyciu tylko trzy wykrywi. zawsze zmienia sie na lepsze wiec moge polecic tylko jeden - moj ostatni. pozder.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Znowu jakiś ciekawy temat. Rabat nie wiem co klasyfikujesz do rzekomej militarki czy jes to: orzełek od czapki,guzik od munduru,łuska,klamerka,kawałek łyżki bo to ujrzałem na zdjęciach czy: bagnet,hełm,szabla,mauser itp.Jeżeli to drugie to mam dla ciebie takie propozycje
1.Salamandra,Bartek,Hs-3,Whites 5900di pro plus
pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem kiedyś kolesia z gti-2500. Mowił że jego pioerwszym sprzetem był jakiś PI z wrocławia czy tam z myszkowa. Mowił że ładnie łapał i głeboko ale nie miał dyskrymy. Wiec kupił sobie smetka, bo go tak wychwalano ze na małej cewce lapie hełm z 120cm. Powiedział ze to gówno prawda" max 80cm. Potem zaiwestował w GTI i mowi ze chwyta jak ten PI i ma super dyskryme. Wracajac do minelaba. Soverign i GTI maja podobne zasiegi lecz minelab odchodzi bardziej w strone monetek, a gti w strone militarki. No i tu grzech" wspomniał o bartku. Nad nim tez pomyśl.

POzdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proximie jest cicho bo nikt nie narzeka, a wszyscy się już wypowiedzieli co do jego osiągów!
poza tym to po co kupować takiego GTI, skoro można mieć wykrywkę o bardzo zbliżonych osiągach za pol ceny! 1480 zł!

Rabat - jeśli chcesz militarkę kopać to bierz sovereigna, on da rade i na monetki a co do militarki to nie trzeba komentowac! super maszynka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie
Rabat z whitesem nie chodziłem sam poszukuje tego wykrywacza ale budżet skromny i narazie na te ceny z aledrogo mnie nie stać. Miałem możliwość obejrzenia go w terenie i pozytywnie mnie zaskoczył.Jest to jeden z tych wykrywaczy jak piszą ludzie uniwersalnych czyli tryb pracy statyczny i dynamiczny. Jeśli ma być dobry zasięg w statyku konieczna cewka 38cm jeśli praca w dynamiku to z cewką 25 bądż 24cm już nie pamiętam.Thomson porównując zasięgi w trybie pracy statycznym whitesa i salamandry w rodzaju pracy G nadal obstaje przy salamandrze.
pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie