Skocz do zawartości

Allegro Greatest Hits Vol.7


der_bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 397
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
michał16 zajołbyś sie swoja kolekcja jesli oczywiscie takowa posiadasz bo jak narazie to wiedze ze strasznie się przejmujesz cudzymi :)) i nie wnikaj tak bardzo w cudzych gości bo to nie twoja sprawa kto do kogo i o której przychodzi
a tak na marginesie to wam powiem ze gdybym był policjantem majacym za zadanie śledzenie niezgodnych z prawem aukcji allegro to tylko bym przebywał w tym dziale a na allegro wogole bym nie wchodził hehehe sa tu osobnicy odwalajacy za nich kawał dobrej policyjnej roboty :)))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. do kolegi sid30 co ma oznaczać i nie wnikaj tak bardzo w cudzych gości bo to nie twoja sprawa kto do kogo i o której przychodzi" niewiem o co chodzi ci z tą godnością czy ja kogoś obrażam, a i nieprzejmuje sie czyjąś kolekcją tylko ostrzegam , bo taka wizyta to nic miłego.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojęcia Michaś nie masz o takich wizytach skoro sie podniecasz pustymi skorupami bez spłonek i zapalników a z tego co widze twoja wiedza o kolekcjonowaniu militarki jest cienka jak pierdniecie komara. Bez urazy oczywiscie :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś w ogóle miał taką wizytę w domu?? Czy ktoś wie jak taka wizyta wygląda?? Jak ktoś ma pojęcie jak taka wizyta wygląda proszę o opisanie! Jak by mi złożyli taką wizytę to zaproponował bym im kawusie i ciasteczka :D no chyba by nie odmówili :)

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Weś sid się uspokoj . bo mnie już denerujesz, ja miałem wizyte za 3 F1 i 1 RG 42 które wystawiałem na allegro , chodziasz to były tylko puste skoprupy, i niemów ze nieznam sie na militariach bo wcale mnie nieznasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz wiedzieć jak taka wizyta wygląda . to tak godzina ok 5:30 rano czterech panów z nakazem przeszukanie . Mówią ze przeszukją dom i ja mam być przytm obecny, szukają we wszystkich pokojach , piwnicy , garażu . Przeszukanie ok 3 godzin , oczywiście nic nieznajdują bo jestem czysty jak łaz. Na koniec mówią dowidzenia i przepraszmy za zamieszanie.To tak w skrócie.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znow michaś pitolisz :)) policjantów jest wiecej jak 4 z regóły sa też policaje z AT i obowiazkowo pirotechnik. Nakazu przeszukania nie muszą mieć ale pouczją o prawie żądania odpisu zatwierdzenia przeszukania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znow michaś pitolisz :)) policjantów jest wiecej jak 4 z regóły sa też policaje z AT i obowiazkowo pirotechnik. Nakazu przeszukania nie muszą mieć ale pouczją o prawie żądania odpisu zatwierdzenia przeszukania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie