Skocz do zawartości

Freiwillige Crew-Reaktywacja


Martino

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
siema
miło znów spotkac sie w starym gronie (szkoda ze tylko wirtualnie) ale lepsze to niz nic. u mnie fantow jak na lekarstwo choc miejscowki teoretycznie sa niezle to pustka nawet kapsli tu nie maja :)chyba jak szkot monete zgubil to cała wies szukala;/ bo wychodza jak na lekarstwo a stany ze wzgledu na dobra i bogato nawozona ziemie raczej nedzne. ech nic to kluteczke se fajna znalazlem :)miedziana ale nie wiem z jakiego okresu. jak umyje wrzuce fotke.
pozdrawiam serdecznie i połamcie saperki
narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ostatnio dwa lata temu - porobić zdjęcia. 1945 r. już ostatecznie odpuściłem eksploracyjnie - wolę pola i I Wojnę no i Wrzesień oczywiście.
Coś tam jeszcze podobno wychodzi, ale to nie te czasy jak koledzy wracali z lasu z kilkoma niemieckimi odznaczeniami...

pozdro Daniel!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że udało się dopisać do odnajdywanych w lasach gratów historię... Kiedyś wiedziało się tylko, że ...w tym lesie Niemcy siedzieli..." - teraz wiadomo gdzie znajdowali się żołnierze z poszczególnych pododdziałów.
A stronka umarła śmiercią naturalną" ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie